O dietetyku słów kilka

Ukończyłam dietetykę na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku. Żywieniem człowieka interesowałam się od zawsze, jednak to studia pozwoliły mi pogłębić zarówno wiedzę, jak i pasję. 

Czerpię prawdziwą przyjemność i satysfakcję z pomagania moim pacjentom! 

 

Uwielbiam konsultacje z pacjentami, dzielenie się swoją wiedzą i doświadczeniem. Bardzo dbam o dobry, indywidualny kontakt z każdym z nich i czuję prawdziwą satysfakcję, kiedy mogę im pomóc w drodze do lepszego samopoczucia i zdrowia. 

Jakie są moje największe, dotychczasowe osiągnięcia zawodowe?

→ Udział w 12-tygodniowym projekcie redukcji masy ciała „Zachowaj Równowagę” organizowanym przez Instytut Żywności i Żywienia w Warszawie. Indywidualne prowadzenie pacjentów – konsultacje dietetyczne, edukacja żywieniowa pacjentów, śledzenie ich postępów oraz poprawa ich motywacji.

→ Praca w fitness klubie Maniac Gym – poradnictwo dietetyczne, przeprowadzanie i interpretacja analizy składu ciała, przygotowywanie indywidualnych diet i zaleceń dla pacjentów z różnymi jednostkami chorobowymi.

→ Zajęcia ze studentami dietetyki, wykłady o zdrowym odżywianiu w szkołach podstawowych oraz prowadzenie zajęć praktycznych dla studentów dietetyki i fizjoterapii.

→ Udział w licznych konferencjach naukowych i targach medycznych, prelekcje naukowe odnośnie zastosowania analizatorów składu ciała InBody w medycynie.

→ Pisanie artykułów o tematyce żywieniowej.

Moja filozofia? 

Uważam, że żadna dieta nie przyniesie długotrwałego efektu, jeśli nie będzie apetyczna i interesująca – stąd też moja obecność na blogu kulinarnym 😉

Mam nadzieję, że i Wam będę miała szansę pomóc w osiągnięciu Waszych celów! 

 

Wielkie dzięki za odwiedzenie mojego bezglutenowego kawałka nieba – mam nadzieję, że znajdziesz tu wszystko, czego potrzebujesz. Tymczasem życzę przyjemnego buszowania po stronicach portalu i zapraszam częściej ♥
↓ Więcej ↓
© 2014 | EatAndTravelGlutenFree.com | Natalia Mantur | AllRightsReserved