Usługi, kontakt i współpraca

Lokowanie produktu, artykuły i media społecznościowe, reklama na stronie

O ile nie zajmuję się stricte wykonywaniem recenzji rozmaitych przedmiotów, to z chęcią rozważam wszystkie propozycje dotyczące zarekomendowania konkretnego produktu w ramach artykułu sponsorowanego lub jego zastosowania w konkretnym przepisie – zwłaszcza jeśli dany produkt jest związany z promocją zdrowego stylu życia i jest przyjazny alergikom. Chętnie reklamuję swoich klientów w mediach społecznościowych oraz na blogu. Niemniej jednak, miej na uwadze, że wszystkie artykuły są odzwierciedleniem moich prawdziwych opinii i nie będę wypowiadać się pochlebnie o produktach, które są w jakikolwiek sposób szkodliwe dla konsumentów.

Usługi związane z wykonaniem sesji fotograficznych i tworzeniem przepisów

Z przyjemnością podejmę się wykonania stylizacji i fotografii żywności bądź stworzenia autorskiego przepisu zgodnie z wymaganiami danego projektu – zarówno na potrzeby prasy, jak i firm z branży spożywczej, restauracji czy stron internetowych.

Konkursy, nagrody i warsztaty

Jeśli interesuje Cię zwiększenie rozpoznawalności Twojej marki poprzez zorganizowanie konkursu z nagrodami lub warsztatów kulinarnych, chętnie będę częścią tego przedsięwzięcia.

Wszystkie świadczone przeze mnie usługi są dostosowane do indywidulanych potrzeb i zależne od projektu. W razie potrzeby, prześlę szczegółowe informacje drogą mailową. W przypadku jakichkolwiek pytań, proszę o kontakt pod adresem: nmantur@eatandtravelglutenfree.com

Proszę, miej jednak na uwadze, iż nie jestem zainteresowana wymienianiem się linkami, współpracą barterową ani wykonywaniem recenzji w zamian za produkt do oceny.

Wielkie dzięki za odwiedzenie mojego bezglutenowego kawałka nieba – mam nadzieję, że znajdziesz tu wszystko, czego potrzebujesz. Tymczasem życzę przyjemnego buszowania po stronicach portalu i zapraszam częściej ♥
↓ Więcej ↓
© 2014 | EatAndTravelGlutenFree.com | Natalia Mantur | AllRightsReserved