Restauracja Monopol we Wrocławiu

hmw_logoNie bywam zbyt często w restauracjach tego kalibru, toteż muszę przyznać, że to miejsce było zdecydowanie wartym odwiedzenia. Jest naprawdę… imponujące. Dogodna lokalizacja, eleganckie wnętrza, cudowny design, styl i klasa.

A jedzenie – wow… Nie można mu naprawdę niczego zarzucić, szczególnie że restauracja nie należy do bezglutenowych, a mimo to możecie wybrać z menu pozycje, które zostaną przygotowane w bezglutenowej wersji. Dosłownie każdy kęs jest przepyszny, jedzenie wprost rozpływa się w ustach – jest niesamowicie przyjemnie móc zjeść w miejscu, w którym można naprawdę cieszyć się smakiem wybranej potrawy będąc na diecie bez glutenu, a nie jedynie jadać tam gdzie „można”. Kolacja była naprawdę niebiańska, jedna z najlepszych jakie jadłam od dawna. Ceny co prawda nie należą do najniższych, ale od czasu do czasu warto osłodzić sobie życie szczyptą przyjemności.

Generalnie: menu nie jest zbyt obszerne, dosłownie kilka dań – niemniej jednak sądzę, że każdy znajdzie coś, co sprosta jego wymaganiom. Za to rozpieszcza wybór win… Ponadto, warto zauważyć, że śniadania serwowane w postaci szwedzkiego stołu, pozwalają na zaspokojenie każdego gustu i naprawdę posiadają szalenie dużo do wyboru dla celiaków – jaja na twardo, wędzony łosoś, świeże warzywa i owoce, z których można skomponować sto tysięcy sałatek, mięsa, sery, soki, herbaty, kawy, Nutella i – nawet! – wafle ryżowe (kelner był tak miły, że upewnił się w kuchni, które produkty są na pewno wolne od glutenu).

Hotel Monopol
Ul. H. Modrzejewskiej 2
50-071 Wrocław

www.monopolwroclaw.hotel.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wielkie dzięki za odwiedzenie mojego bezglutenowego kawałka nieba – mam nadzieję, że znajdziesz tu wszystko, czego potrzebujesz. Tymczasem życzę przyjemnego buszowania po stronicach portalu i zapraszam częściej ♥
↓ Więcej ↓
© 2014 | EatAndTravelGlutenFree.com | Natalia Mantur | AllRightsReserved